Sunk in Thoughts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Megan Smith ~ Életút

Go down

Megan Smith ~ Életút Empty Megan Smith ~ Életút

Post by Rox de Folie Fri Dec 30, 2016 11:38 am

Code:
 <center><link href='http://fonts.googleapis.com/css?family=Euphoria Script' rel='stylesheet' type='text/css'><div style="background-image: url(http://картинки.cc/img/4/8/6/%D0%A3%D0%B7%D0%BE%D1%80%D1%8B,%20%D1%81%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%B9,%20%D0%B7%D0%B5%D0%BB%D1%91%D0%BD%D1%8B%D0%B9,%20%D1%82%D0%B5%D0%BA%D1%81%D1%82%D1%83%D1%80%D1%8B,%20%D1%84%D0%BE%D0%BD,%20wallpaper,%202560x1600.jpg); box-shadow:0px 1px 4px #000; border-radius:5px 40px/5px 40px;width:490px;border:1px solid black;"><br><div style="border-radius: 40px 5px/40px 5px; width: 460px;box-shadow:0px 1px 4px #000; padding: 5px;background-color:#000011;border:1px solid #002244;box-shadow:0px 1px 4px #000; "/><br><center><span style="text-align:center;font-family: 'Euphoria Script';font-size: 30px; color:#ffff33;text-shadow: 1px 1px 6px dodgerblue;border: 1px solid #002266; border-radius: 30px; padding-left: 25px;padding-right: 25px;">~ Életút </span><br></center>

<div style="font-family: 'Great Vibes', cursive;font-size: 22px; color:#cc99cc;">[b]2016, szeptember vége, Roxfort, Hugrabug, 6-os szoba, este[/b]

[color=#ffff99]Azt hiszem végleges most már. Nincs itt semmi keresnivalóm. Hét éve csak bukdácsolok, rohadtul nem érdekel ez az iskola, és a tanulás sem. Lelépek, [color=#ffffff]Lena [/color]az egyetlen, aki egy kicsit is számít, aki miatt maradnék, de tudom, hogy a terhére vagyok. Ő egy vidám, energikus lány és ha folyton szembe találkozik az én mindennapos önsajnáltatásommal, akkor csak lerántom magam mellé. Meg akarom találni Ninát és az apámat is, rájönni, hogy miért lett anyám öngyilkos, és nem látok rá módot, hogy ezt a kastély falai között intézzem el. Remélem tudja, hogy bármikor számíthat rám, akár az ő apjának a megkeresésében is. De azt hiszem nekem itt végeztek, év végén lelépek.[/color]


[b]2016, október 14, Roxmorts, este, munkából hazafelé[/b]

[color=#ffff99]Nem hiszem el, hogy pont akkor, amikor kezdek beletörődni, hogy a Roxfortos éveimnek vége, és hogy itt hagyok mindent, megjelenik ez a... nő. Biztos, hogy nem fogom azon a néven hívni, ahogy bemutatkozott, mert köze nincs hozzá, így jobb híján legyen [color=#ffffff]Pikk Dáma[/color]. A legkevésbé se tudom, hogy bízhatok-e benne, de azt mondta, hogy előkeríti a húgomat, így bármit megteszek, amit csak kér. Ha ehhez maradnom kell ott, ahol vagyok, hát legyen. Vajon tényleg vannak olyan kiterjedt kapcsolatai, vagy csak játszotta a hatalmast és belesétáltam a csapdájába, mikor alkut kötöttünk...? [/color]


[b]2016, október 15, Roxfort, Nagyterem, vacsora[/b]

[color=#ffff99]Kezd elegem lenni ebből a porcelán goth-babából. Persze, hogy engem találnak meg azzal, hogy adjak át neki egy levelet, ki mást, legyek csak a nyomorult baglyuk. Nem érti, hogy miért rossz a büntető munka a taknyosok között? Képes megkérdezni két kaja-lapátolás között, hogy hol töltöm a karácsonyt? Hogy képes boldogan mosolyogni, ismerkedni, miközben ő is elvesztette a családját mint én, és engem minden este rémálmok gyötörnek és minden reggel könnyes szemmel ébredek, mert még álmomban is sírok a fájdalomtól? Persze [color=#ffffff]Stella[/color], éld csak az életed, ne is törődj azzal, hogy a halál jár a te nyomodban is.[/color]


[b]2016, október vége, Roxfort, Könyvtár[/b]

[color=#ffff99]Hetek teltek el és mit tudok felmutatni? Semmit! Az a nő azt mondta, hogy kell egy kis ellenszolgáltatás ahhoz, hogy segítsen a húgom dolgában, de a könyvek semmi konkrétumot nem árulnak el, és a Miss Harper se tudott semmiben segíteni. A zárolt részleghez engedély kell, ezt én is pontosan tudom, de olyan nehéz lett volna egyszer kivételt tenni? Többször lát, mint a szobatársam, és még se képes megtenni egyetlen egy szívességet? Menjek tovább a Misztikummágia szaktanáráig, mi? Hát ez fantasztikus. Kezdem úgy érezni, hogy totál felesleges volt elkezdenem készülni vagy akármibe beleélni magam, mert úgy se lesz belőle semmi. Rám csapják az ajtót, és akkor baszhatom, hogy az a másik nő segíteni fog nekem, nem tűnt egy jótét léleknek, akármit állított magáról. És még az egyik szobromat is összetörtem, amikor dühömben a falhoz vágtam... Koncentrálj, Megan, koncentrálj...[/color]

</div>
</font></div></div><br></div></center>

Rox de Folie
Admin

Posts : 7
Join date : 2016-09-17

https://sunkinthoughts.board-directory.net

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum